8 травня - День пам’яті та примирення!

Дата: 08.05.2023 14:57

Сьогодні ми вклоняємося мільйонам людей, які загинули в Другій світовій війні — найбільш кривавій і жорстокій в історії людства.

На превеликий жаль, сьогодні ми знову змушені виборювати власну свободу зі зброєю в руках, виносити поранених з поля бою, матері знову тривожно чекають повернення своїх синів та доньок, діти зі слізьми на очах своїх батьків, все мирне населення потерпає від постійних обстрілів.

Цей день є нагадуванням про те, що мир та свобода - це найважливіші цінності, які ми повинні берегти та захищати. Особливо тепер, коли ворог нещадно атакує нашу Батьківщину і українцям знову доводиться боротися за право свого існування.

Та ми віримо, що зовсім скоро настане наш день перемоги і ми зможемо щасливо і вільно жити в своїй країні!

Слава захисникам України!

Слава Україні! Фото без описуФото без описуФото без опису