Вітаємо наших Мам зі святом!

Дата: 14.05.2023 09:00

Дякуємо за недоспані ночі, безмежну любов, віру в нас, підтримку, турботу.

Ви - наші ангели-охоронці, берегині роду. Ваші молитви - наші обереги.

Українські матері виростили, викохали, виховали наймужніших, найкращих воїнів-захисників, тому не дивно, що нині наша армія є однією з найсильніших армій Європи.

Ніколи серце матері не знає спокою, а особливо зараз, коли війна. Як же хочеться, щоб якнайшвидше збулася мрія про перемогу України, щоб ви якнайменше хвилювалися, берегли себе, а ми якнайдовше чули з ваших вуст слова: «син», «донька», «онуки».

Бажаємо кожній Матері міцного здоровʼя, тепла і благополуччя, душевного спокою, затишку, любові і поваги від дітей! Любимо і цінуємо Вас, МАМО!Фото без опису