Дата: 13.11.2023 13:39

Мінсоцполітики наразі реалізовує експериментальний проєкт із запровадження комплексної соціальної послуги з формування життєстійкості, до якого може долучитися кожна територіальна громада України (детальніше про те, як це зробити, – на сайті Мінсоцполітики).

Ця нова соцпослуга спрямована, зокрема, на:

·         підтримку та зміцнення психічного здоров’я населення,

·         зниження загального рівня стресу і тривожності серед населення,

·         адаптацію населення до кризових ситуацій,

·         формування навичок першої психологічної допомоги близьким,

·         навчання стресостійкості,

·         Попередження психологічної травматизації.

За посиланням — вся вичерпна інформація про суть проєкту, умови участі в ньому територіальних громад, відповіді на найбільш поширені запитання, а також наочна схема з усіма ключовими етапами запровадження комплексної послуги з формування життєстійкості в регіонах України.

Актуальна інформація, яка стосується експериментального проєкту, розміщена на сайті Мінсоцполітики в розділі «Формування життєстійкості».

Для додаткових запитань слід звертатися на електронну скриньку o.i.verlynska@mlsp.gov.ua (Олександра Верлинська).