#Плічопліч: Школярі активно готуються до “Всеукраїнських шкільних ліг”, — Віталій Бунечко.

Дата: 15.01.2024 11:51

12 січня, начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко долучився до відкритого тренування юних спортсменів у ліцеї №3 м. Житомир.

Так, у ліцеї проходило відкрите тренування переможців шкільного чемпіонату з баскетболу серед юнацьких команд ліцеїв.

“Дуже радий, що навіть попри війну наша молодь стає міцнішою та здоровішою, зокрема і з такими всеукраїнськими проєктами. Бажаю вам тільки перемог та спортивної наснаги”, — сказав Віталій Бунечко.

Реєстрація у загальнонаціональному проєкті «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» триває до 01 лютого, тому не пропустіть цю можливість та продемонструйте спортивний дух та міць!

Для більшої інформації переходьте на офіційний сайт: scl.gov.ua.

Довідково. У Житомирській області 500 шкіл можуть взяти участь у проєкті і лише за перший тиждень для участі у змаганнях зареєструвалися:

з волейболу – 315 шкіл (6,0 тис. учасників);

баскетболу – 177 шкіл (5,1 тис. учасників);

футзалу – 301 школа (3,4 тис. учасників);

спортивне орієнтування – 109 шкіл (1,1 тис. учасників);

черліденг – 100 шкіл (1,5 тис. учасників).

Загалом 17,1 тис. учнів, що становить 21% від загальної кількості дітей, які потенційно можуть взяти участь у змаганнях. Тобто кожна 5 дитина вийде на спортивні майданчики своїх громад, щоб поборотися за першість.

#разомпереможемо #плічопліч #шкільніліги #scl