КНП «Обласний центр крові» Житомирської обласної ради: «Маємо честь висловити подяку…»

Дата: 16.01.2024 10:49

Маємо честь висловити подяку за активну участь у розвитку донорства на території області. Завдяки вашій підтримці у 2023 р. Обласний центр крові зміг забезпечити всі потреби в компонентах крові лікувальних закладів та виконати замовлення для Збройних сил України.

В умовах повномасштабної війни підтримка донорства повинна бути пріоритетною для місцевої влади. Для невідкладної медичної допомоги запаси донорської крові мають бути достатніми та доступними в будь-який час. Задля забезпечення Житомирщини компонентами крові та розвитку культури донорства необхідно продовжувати практику організації виїзного заготовлення крові в об'єднаних територіальних громадах.

Просимо сприяти поширенню добровільного донорства серед мешканців громад й надалі активно долучатися до організації Днів донора згідно Графіку на 2024 рік, затвердженого Житомирською обласною військовою адміністрацією.

Додаток: Графік заготовлення крові у виїзних умовах на 2024 рік. 2 стор