Дата: 18.07.2024 13:17

Команда проєкту “Міста і громади, вільні від домашнього насильства” запустила  телеграм-канал під назвою «Вільні від насильства» https://t.me/vilni_vid_nasylstva.

Тут можна отримати корисну інформацію від експертів із тематики запобігання і протидії домашньому та гендерно зумовленому насильству.

Пошук у каналі дуже простий. За ключовими словами можна відразу знайти питання, яке вас цікавить:

#колонка_психолога

#колонка_юриста

#матеріали

#можливості

#онлайн_навчання

#рекомендації

#проєкт

#інфографіка

Підбірка ключових слів оновлюватиметься!

Проєкт UNFPA «Міста і громади, вільні від домашнього насильства» реалізується у співпраці з Міністерством соціальної політики України за підтримки урядів Канади та Великої БританіїФото без опису