Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану

24 березня 2022 року набрав чинності Закон України від 15 березня 2022 року № 2136-IX «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану», який визначає особливості трудових відносини працівників усіх підприємств, установ, організацій в Україні незалежно від форми власності, виду діяльності і галузевої належності, а також осіб, які працюють за трудовим договором з фізичними особами, у період дії воєнного стану, введеного відповідно до Закону України "Про правовий режим воєнного стану".

08:11 30.03.2022

Dopomagai.org - сервіс пошуку безкоштовного житла для тимчасових переселенців

Волонтери ІТ-спільноти України створили сервіс пошуку безкоштовного житла у безпечних містах України та за кордоном та презентують його за підтримки Міністерства розвитку громад та територій разом з Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

06:45 30.03.2022

Сплата комунальних послуг в умовах воєнного стану

Чи можна на період дії воєнного стану не платити за комунальні послуги? Чи будуть нараховувати пеню та штрафи за несплачену комуналку? Кому можуть відшкодувати витрати на комунальні послуги? Відповіді на ці запитання – у консультації фахівця сектору Брусилівське бюро правової допомоги Юрія Ободзінського.

09:00 25.03.2022

ДПС працює: платники податків можуть ставити запитання як по телефону, так і через електронну пошту

Державна податкова служба України працює в оперативному режимі (окрім центрів обслуговування платників) та продовжує забезпечувати ведення обліку податків, зборів, платежів та єдиного внеску з метою наповнення бюджету.

15:00 09.03.2022

9 березня - День народження Тараса Шевченка

Середа, 9 березня ,– дев’ятий день весни і чотирнадцятий день війни в Україні. Українці всього світу (і не тільки українці) відзначають день народження Тараса Шевченка.

07:10 09.03.2022

Щодо засобів виявлення інфрачервоних маячків наведення ракетно-бомбових ударів агресора

Аналіз тактики застосування авіації та ракетного озброєння РФ по ураженню вітчизняних об'єктів доводить, що одним із методів наведення ударів (у тому числі - на кінцевій траєкторії польоту крилатих ракет) є встановлення силами ДРГ супротивника інфрачервоних маячків.

10:27 02.03.2022