Українці  стикнулися з багатьма проблемами через напад Росії.

Українці стикнулися з багатьма проблемами через напад Росії.

Ворог продовжує бомбити та спалювати українські міста. Люди поспіхом збирають речи, що вціліли, документи губляться та знищуються у війні. Для працевлаштування необхідні дипломи про освіту, як їх відновити, якщо вони втрачені?

09:05 19.04.2022

Шановна Ярунська громадо!

Вербна неділя — свято, коли хочеться згадати всіх, хто дарував і дарує нам впевненість у те, що життя не марне, адже ми живемо і день за днем боремося з труднощами і негараздами заради тих, кого любимо. Нехай у кожного завжди будуть поруч дорогі люди, заради яких варто жити і творити. Цієї світлої неділі разом із освяченим вербовим гіллям у наші домівки входять мир та Божа благодать, серця наповнюються добром, любов’ю, щирістю і сподіваннями.

08:20 17.04.2022

Для тих, хто прагне стати добровольцем в рятуванні людей

З метою проведення допоміжних робіт із запобігання або ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій спричинених збройною агресією, а саме в розборі завалів, рятуванні людей, наданні допомоги потерпілим, розвантаження гуманітарних вантажів та інших заходів на сайті dmpo.dsns.gov.ua в розділі "Я прагну стати добровольцем" створено анкету для включення громадян України в реєстр добровольців для проведення вищевказаних робіт.

10:02 13.04.2022

Із Благовіщення Пресвятої Богородиці

7 квітня православні в Україні відзначають велике церковне свято – Благовіщення Пресвятої Богородиці. Цього дня храми звершують особливу службу, а віряни звертаються з молитвами до Божої Матері.

08:01 07.04.2022

В Україні діє соціальний проект «Прихисток»

Для отримання компенсації власник житлового приміщення має звернутись із відповідною заявою в термін до 5 числа місяця наступного за звітним до органів місцевого самоврядування (селищної ради, старостатів).

16:56 04.04.2022

Створено чат-бот "Знайди рідних"

Чат-бот «Знайди рідних» дозволяє знайти тих, із ким втрачений зв’язок, незалежно від того, де вони зараз перебувають.

14:34 04.04.2022