Для отримання компенсації власник житлового приміщення має звернутись із відповідною заявою в термін до 5 числа місяця наступного за звітним до органів місцевого самоврядування (селищної ради, старостатів).

До заяви додаються копії таких документів:

Від власника житла:

- паспорт, ідентифікаційний код;

- документ, що підтверджує право власності на житло (наприклад свідоцтво про право власності на житло, договір купівлі-продажу, витяг з реєстру про право власності);

- довідка з банку про розрахунковий рахунок власника житла, на який йому перераховуватиметься сума компенсації.

Від внутрішньо переміщених осіб (на кожну особу):

- паспорт/свідоцтво про народження, ідентифікаційний код;

- довідка про реєстрацію внутрішньо переміщеної особи (форма 14);

довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи (видається ЦНАПом Миропільської селищної ради або Печанівським старостатом).

Сума компенсації визначається на рівні 14,77 гривень на 1 людину за кожен день.

Кількість таких днів визначається з дати реєстрації (відображається у заяві навпроти прізвища кожної переміщеної особи).

Крім заявника особистий підпис у вищевказаній заяві ставить кожна доросла особа навпроти власного прізвища