Дорогі земляки!

Щиро вітаю всіх з великим державним святом – Днем Соборності України!

09:30 22.01.2022

Водохреща в Орепівському старостинському окрузі

У день Водохреща орепівчани  зібралися біля сільського ставка,пригощали один одного смачними варениками, пампушками з часником, пирогами з квасолею та співали Різдвяних колядок...Ніякі мороз та  вітер не змогли завадити святковій та веселій атмосфері. Хочеться висловити щиру подяку організаторам свята та всім, хто долучився до організації. Будьте здоровими та щасливими. Хай Боженько оберігає вас та ваші родини ,а Матінка Божа благословляє на добрі справи.

14:30 19.01.2022

У Ярунському ліцеї  відбувся семінар на тему: «Категорії освітніх труднощів в учнів з  особливими освітніми  потребами та рівні підтримки в інклюзивних класах».

У Ярунському ліцеї відбувся семінар на тему: «Категорії освітніх труднощів в учнів з особливими освітніми потребами та рівні підтримки в інклюзивних класах».

ШКОЛА– це не лише знання, а й спілкування, дружба, спільно проведений час. Від того, чи зможе дитина з ООП стати частиною колективу, залежить її майбутня успішна інтеграція в соціум.      Було розглянуто наступні питання: ознайомлення зі  змінами до Порядку організації діяльності  організації інклюзивного навчання у закладах загальної середньої освіти, які  набули чинності з 01.01.2022 року; алгоритм визначення категорій (типологій) освітніх труднощів у здобувачів освіти з особливими освітніми потребами та порядок забезпечення їх підтримки в закладі загальної середньої освіти; оформлення протоколу засідання команди психолого-педагогічного супроводу щодо визначення рівня підтримки; наявність асистента учителя (вихователя) в інклюзивному класі (групі), надання соціальних послуг, кількість корекційно-розвиткових та психолого-педагогічних занять тощо.  Дякуємо за активність та подальшу тісну співпрацю.

12:30 19.01.2022

Минулого року були введені річні тарифи для населення, які гарантували граничну вартість газу. Чи буде збережена ціна і надалі?

Відповідно до законодавства, усі постачальники перевели побутових споживачів на річні пропозиції з визначеною верхньою межею ціни газу. «Житомиргаз Збут» запропонував своїм клієнтам базовий тариф «Твій газ Річний», за умовами якого ціна була зафіксована на рівні 7,99 грн за кубометр з 1 травня 2021 року до 30 квітня 2022 року. Компанія уклала довгострокові контракти на закупівлю газу, аби забезпечувати населення енергоресурсом за цією ціною до кінця дії тарифу.

14:00 17.01.2022

Рубрика #МаюПраво

У кризовій ситуації треба звертатися на телефон довіри.Якщо Ви постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі, Ви можете звернутися за допомогою, скориставшись телефонним номером «гарячої лінії» 1547.

13:40 17.01.2022

Найпопулярніші послуги ДРАЦС на Гіді

Отримати адміністративні послуги у сфері державної реєстрації актів цивільного стану можна у відділі державної реєстрації актів цивільного стану або ЦНАП.  Де та як швидко отримати потрібну послугу, підкаже Гід з державних послуг.

12:47 17.01.2022

Рятувальники закликають дотримуватися правил безпеки під час святкування Водохреща

Шановні громадяни! Наближається одне із найважливіших релігійних свят — Водохреща, Саме 19 січня люди масово йдуть на водойми аби зануритися у крижану воду.  Звертаємось до Вас бути обачливими, відповідально ставитись до власного життя та життя своїх рідних, дотримуватися правил безпеки, щоб уникнути виникнення надзвичайних подій та трагічних наслідків на водоймах під час Водохреща.

12:02 17.01.2022

Чим відрізняються бустерна та додаткова доза вакцин від COVID-19

Люди з низкою важких хвороб, в яких міг не сформуватися належний імунний захист після двох доз вакцини проти COVID-19, можуть отримати додаткову дозу вакцини через 28 днів після другої (першої для вакцини Janssen/Johnson & Johnson), незалежно від того, якою вакциною вони щепилися.

10:07 17.01.2022

Платіжна безпека: основні поради

Надійно зберігайте та не розголошуйте свій PIN-код! Змінюйте PIN-код до картки регулярно: 1 раз на 3 місяці, ситуативно: якщо виникла підозра, що ще хтось його може знати. Створіть складний пароль до електронної пошти, соціальних мереж та інтернет-банкінгу

09:09 12.01.2022