ВІТАЄМО З ДНЕМ СВЯТОГО ВАЛЕНТИНА!!!

Дата: 15.02.2021 11:58

ВІТАЄМО З ДНЕМ СВЯТОГО ВАЛЕНТИНА!!!

Кожного року, 14 лютого, в світі відзначається День святого Валентина, або День усіх закоханих. В Україні це свято з’явилось відносно нещодавно, і відразу стало дуже популярним.

В центрі Яруня встановлено романтичну фотозону. Дякуємо за креативність Бармак Аллі, Бармаку Сергію, Ободзінському Андрію, Храпійчуку Дмитру!

Дякуємо Бєліку Петру Феліксовичу за можливість підключення до електромережі!

День святого Валентина символізує виключно позитивні почуття – любов, доброту і дружбу.

У це чудове романтичне свято, коли крізь хуртовинну зиму вже відчутно подих весни, коли для любові, напередодні відлиги, пробуджуються серця, вітаємо кожВас самими теплими і щирими словами з Днем Святого Валентина! Напевно, саме в такі дні народжуються ніжні проліски. І ми бажаємо Вам, щоб і у Вашій душі розквітли перші весняні квіти, даючи дорогу новим чи старим, але головне - великим, світлим, чистим почуттям. Життя є любов, тому без любові життя неможливе! Бажаємо не лише у свято, а й щоденно отримувати знаки уваги і любові, кохати і бути коханими! Нехай серед святкових валентинок обов'язково буде та сама, від єдиної, коханої і головної в житті людини, і нехай все складеться в житті як найкраще!