Ситуація із захворюваністю на COVID-19 в Житомирській області, на жаль, не дає підстав для оптимізму. Новоград-Волинська міська лікарня переповнена.

Звертаюсь до Вас, шановні жителі Ярунської територіальної громади, з проханням неухильно дотримуватись карантинних заходів та обмежень, бути відповідальними та слідувати рекомендаціям медичних працівників.

 

Прошу усіх громадян та суб’єктів господарювання з розумінням та відповідальністю віднестися до даних кардинальних профілактичних мір.   

       Звертаюся до вас, з проханням неухильно дотримуватися карантинних заходів та обмежень, рекомендацій медичних працівників.

        Від кожного з нас залежить наше здоров’я та здоров’я наших рідних, близьких, всіх, хто нас оточує. Від нашої з вами свідомої поведінки залежить, як швидко наша громада зможе повернутися до звичайного повсякденного життя.
        Окремо хочу звернутися до підприємців щодо суворого дотримання ними протиепідемічних заходів.

 

Ми всі разом відповідальні за те, як розгортатиметься ситуація з поширенням коронавірусу в межах нашої громади і країни в цілому. Ми бачимо, що вірус поширюється дуже швидко, перед ним усі рівні, незалежно від статусу, достатку, статі та віку. Прошу вас серйозно поставитися до існуючої небезпеки, бути мудрими та розважливими.
Сподіваюся на ваше розуміння!
       Будьте здорові! Нехай Бог береже Вас та Ваших рідних!