Ціна на газ у квітні

Дата: 02.04.2021 10:32

Побутові клієнти ТОВ "Житомиргаз Збут" вже кілька місяців споживають газ за стабільною ціною. Компанія продовжуватиме здійснювати постачання природного газу для населення і з 1 квітня 2021 року за ціною 6,99 грн за кубометр, що дорівнює 0,6594339 грн/кВт*год.

Для усіх учасників ринку природного газу дуже важливо стабільно закінчити поточний опалювальний сезон. Однією із запорук стабільного газопостачання є вчасний розрахунок за спожитий газ. Будь ласка, сплачуйте за природний газ вчасно.

На жаль, ситуація на європейських біржах залишається нестабільною – після нетривалого зниження ціна газу знов почала зростати. Виходячи з останніх світових тенденцій аналітики прогнозують, що очікуване літнє зниження вартості блакитного палива може взагалі не відбутися.

Для того, щоб застрахувати своїх клієнтів від цінових коливань, ТОВ «Житомиргаз Збут» готує для них особливий продукт – річний контракт на газ з фіксованою ціною. Його запровадження очікується вже з 1 травня цього року.

Річний контракт — це страховка для споживачів від цінових коливань і гарантія стабільної ціни впродовж року.

Більш детально про переваги річного контракту читайте у наших наступних повідомленнях на сайті ТОВ «Житомиргаз Збут».