Щиро вітаю Вас з Днем Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!
 
День Перемоги - одне з найважливіших свят для України та для кожного з нас. Цей день єднає людей проти агресії та війни, символізує прагнення до миру, перемогу добра над злом, майбутнього над минулим, життя над смертю.
У цей славний день ми згадуємо і вшановуємо пам’ять всіх чиї життя забрала війна, уславлюємо тих, хто в тилу самовідданою працею наближав розгром ворога, низько вклоняємося ветеранам, які на своїх плечах винесли тягар війни та підняли країну з руїн у повоєнні роки.
 
Сьогодні ми відзначаємо 76 річницю великої Перемоги.
Саме на цю дату нам припало, ще одне випробування на людяність та доброчесність.
Сьогодні боремося проти страшної невидимої загрози, яка має також свою назву «Коронавірус». У цей час ми повинні зберігати спокій, і саме головне мир у своїх серцях. І не зважаючи на те, що зараз ми не маємо змоги відзначити День Перемоги, як у минулі роки, ми усі разом: працівники апарату сільської ради, старости сіл, соціальні працівники та працівники культури підготувались до свята. Усі ми разом привели до ладу пам’ятники, сквери, обеліски та могили загиблим воїнам. Воїнам, які віддали своє життя за наш мир.
 
Ми повинні пам’ятати про безцінний подвиг усіх та завжди вшановувати їх, 9 травня, молитвою та честю.
Добра вам, міцного здоров’я, бадьорості і довгих-довгих років життя, уваги та любові близьких та рідних людей, мирного неба над головою!
 
 
З повагою та шаною
сільський голова ,
Сергій Романюк.