5:0! ФК «Ярунь» обіграв «Зоря-2» (Романів)

Дата: 09.05.2021 20:20

Фото без опису8 травня розпочався футбольний сезон 2021 року серед аматорських команд Житомирської області.

Відтак, цього дня у COMSPEC-Першості Житомирщини з футболу серед команд Другої ліги, ФК «Ярунь» (Новоград-Волинський район) обіграв «Зоря-2» (Романів) із рахунком 5:0! Голи забили: В. Ейсмонт, Р. Ящук, А. Веселик.

Матч проходив на стадіоні в с. Ярунь. На футбольному полі серед фанів та вболівальників активно підтримували ФК «Ярунь» голова Новоград-Волинської районної ради Артур Загривий, голова Ярунської територіальної громади Сергій Романюк, заступник голови Ярунської територіальної громади Юлія Рай, а також депутати районної ради Зінаїда Ляхович, Юрій Гнітецький та Віктор Гончарук.

Вітаємо з гарним стартом! У групі 9 команд, кожна з яких зіграє двічі.

Пишаємося нашими футболістами і щиро бажаємо нових спортивних перемог та особистих досягнень!