Команди з Новоград-Волинської громади та району, минулого тижня провели футбольні матчі в офіційних турнірах.

Дата: 10.05.2021 15:16

Чемпіонат області. Вища ліга. 1-й тур.
«Полісся» (Ставки) 2:0 «Звягель» (НВ)
08.05.2021 р. Ставки. "Ставки Арена". 16:00.
Голи: Олександр Левенець (68, 82).
Попередження: Д. Шевчук (48), Д. Момотенко (80), О.Левенець (90+1) – В. Скидан (30), Д. Шевчук (48), А. Бусленко (68).
#Відео: https://youtu.be/Ff7yuV94c4o
"Звягель" в рамках першого туру Чемпіонату області з футболу серед команд Вищої ліги, в центральному матчі туру поступився одному з головних конкурентів за призові місця, команді "Полісся" (Ставки). Матч проходив фактично на рівних, але в середині першого тайму арбітр матчу вгледів в карному майданчику "Звягеля" порушення правил і призначив пенальті, яке парирував голкіпер. В середині другого тайму арбітр знову вгледів у штрафному майданчику порушення правил. Цього разу господарі поля реалізували пенальті. 1:0. Звягельчани свої моменти не використали, а в кінці матчу "Полісся" подвоїло рахунок з гри.

Першість області. Перша ліга. 1-й тур.
«Полісся-2» (Ставки) 1:0 «Звягель-2» (НВ)
08.05.2021 р. Ставки. Ставки Арена. 12:00.
Голи: Олексій Дзюба (80).
Попередження: немає – В. Скороход.
#Відео: https://youtu.be/6ylSkbWQ82U
"Звягель-2" в рамках першого туру Першості області з футболу серед команд Першої ліги провів матч на виїзді проти команди "Полісся-2" (Ставки), яка дуже потужно провела підготовку до сезону та за підбором виконавців претендуватиме на найвищі нагороди турніру. "Звягель-2" з цього сезону напрочуд омолодився, відпустивши у першу команду більшість гравців, які починали грати в дублі 4 роки тому і навіть таким складом трохи попсував нерви господарям поля, які зуміли забити єдиний переможний м'яч лише за 10 хвилин до завершення матчу.

Першість області. Перша ліга. 1-й тур.
«Керамік» (Баранівка) 0:5 «Оріон» (Нова Борова)
08.05.2021 р. Баранівка. Стадіон Україна. 16:00.
Голи: І. Рудзінський (21, 61), О. Добровольський (35), М. Рудзінський (45), А. Сохацький (80).
Попередження: В. Поліщук (59), Я. Воронецький (68) – І. Рудзінський (29), М. Рудзінський (48), О. Добровольський (80).
#Фото: https://bit.ly/3vUyCqB
"Керамік" (Баранівка) після срібних нагород в першості області 2018 року, та зняття з Вищої ліги Чемпіонату області на початку сезону у 2019 році, через два роки повертається на обласну арену. Команда цього разу складається виключно з місцевих, в тому числі молодих вихованців, які двома командами на початку року брали участь у нашому відкритому Чемпіонаті з футзалу. В рамках підготовки до сезону, "Керамік" переграв вищоліговий "Миропіль" 2:0. Але в першому турі Першої ліги "Керамік" не зміг нічого протиставити старожилу турніру, команді "Оріон" (Нова Борова), яка з кожним сезоном прогресує.

Першість області. Друга ліга. 1-й тур.
ФК «Ярунь» 5:0 «Зоря-2» (Романів)
08 травня 2021 р. Ярунь. 16:00.
Голи: В. Ейсмонт (41, 56, пен, 62), Р. Ящук (24), А. Веселик, 73).
Попередження: В. Ейсмонт (39), Б. Волков (51), Н. Хильчук (53) – М. Дячок (56).
#Фото: https://bit.ly/3heeBah
У потужній футбольній Ярунській громаді, від якої на місцеві турніри заявляються багато команд як на футбол, так і на футзал, нарешті спромоглись об'єднати зусилля бізнесу, влади, вболівальників та спортсменів, в один новостворений футбольний клуб - ФК "Ярунь", який як і решту дебютантів, заявили в другу обласну футбольну лігу. В складі команди "Ярунь" не тільки найсильніші гравці громади, а й сусідніх громад, які не заграні за інші команди, що заявились на офіційні обласні змагання. На початку сезону "Ярунь" провів декілька контрольних поєдинків, зокрема два матчі проти молодіжного складу "Звягель-2", в активі з якими, перемога і нічия - 4:3 і 2:2 відповідно. В історичному стартовому матчі, на домашньому стадіоні в Яруні, відбулось справжнє свято футболу, і команда порадувала своїх вболівальників впевненою перемогою над дублерами "Зорі", з рахунком 5:0.

Кубок Захисників України. 1/16 фіналу.
«Тернопіль-АТО» 4:0 «Звягель-АТО»
07 травня 2021 р. Великі Гаї. 18:00.
#Відео: https://youtu.be/rKVrMhusGsQ
В рамках 1/16 фіналу Кубку Захисників України, який нагадаємо складається з одного матчу, "Звягель-АТО" на виїзді поступився одній з найсильніших команд західного регіону, команді "Тернопіль-АТО". Звягельчани через навчання на полігонах, не змогли приїхати оптимальним складом, і не маючи замін, закономірно поступились 0:4. Перший тайм наша команда пропустила в середині першого тайму. Другий м'яч з пенальті за гру рукою в середині другого тайму. Ще два м'ячі пропустили в кінці матчу. В 1/8 фінал Кубку зіграють дві найсильніші кубкові команди західного регіону "Тернопіль-АТО" - "Волинь-АТО".

15 травня команди зіграють наступні матчі:
"Агролайф" - "Звягель"
"Іршанськ" - "Звягель-2"