«Спорт об'єднує всіх в одну команду»

Під таким девізом, сьогодні 14 травня на базі Новоград-Волинського дитячо-юнацького клубу фізичної підготовки відбулися зональні змагання XI обласної спартакіади серед збірних команд органів місцевого самоврядування.

Участь взяли команди ЯРУНСЬКОЇ ,Піщівської, Стриївської,Чижівської, Ємільчинської територіальних громад, Новоград-Волинської районної ради, Новоград-Волинської та Баранівської міських рад.

Організатори: Житомирська обласна організація ФСТ "Спартак" спільно з Житомирською обласною радою.

У спартакіаді від ЯРУНСЬКОЇ громади представляли депутати та працівники виконавчого апарату на чолі з  головою громади  Романюк Сергієм у таких видах спорту як: міні футбол, настільний теніс, шашки, швидкі шахи.

Дякуємо нашим учасникам за СПІЛЬНІСТЬ!!! Дякуємо за КОЛЕКТИВНІСТЬ у змаганнях!!! Такі зібрання  надихають рухатися далі незважаючи ні на що. Кожен отримав свою перемогу, хтось над суперниками, хтось над собою!!!

РАЗОМ до ПРОЦВІТАННЯ НАШОЇ ЯРУНСЬКОЇ ГРОМАДИ В УСІХ НАПРЯМКАХ!!!!