ДОРОГІ ЖИТЕЛІ ЯРУНСЬКОЇ ГРОМАДИ! Сьогодні 15 травня ми відзначаємо Міжнародний день сім’ї.

Дата: 15.05.2021 09:15

Для кожного з нас родина – це найближчі й найдорожчі люди. Водночас це основа народу і майбутнього держави, нашої громади. Саме в родині дитина вперше пізнає, що таке любов і ніжність, душевне тепло і турбота, що таке добро. Саме тут плекаються і розвиваються духовні національні цінності, зберігаються споконвічні традиції , звичаї дідів-прадідів.
Щасливою є сім’я, в якій всі її члени об’єднані довкола вічних моральних цінностей, де з мудрих батьківських настанов та добрих материнських порад проростають успіхи і таланти дітей, де панує взаємоповага, доброта, розуміння.

Щиро бажаємо кожній родині щасливої долі, міцного здоров’я, добробуту, благополуччя, миру, злагоди та любові.

З повагою і теплими побажаннями,
сільський голова,  Сергій Романюк.Фото без опису