Сьогодні, коли весь світ протистоїть підступному вірусу CОVID-19, особливої підтримки та позитивних емоцій потребують медичні працівники, які наразі борються на передовій з коронавірусом.

Останні півтора року ви фактично перебуваєте на неоголошеніи? «ковідніи?» віи?ні. Жертвуєте своїм здоров’ям і навіть життям. Віддаєте всі сили заради порятунку пацієнтів. Щиро дякуємо усім працівникам медичної галузі за вашу самовідданість, високу професійність, сумлінну та невтомну працю у режимі 24 на 7 . Низькии? вам за це уклін.

На адресу медичних працівників лунало багато гарних привітань та висловлювань вдячності. У своїх вітальних словах голова районної державної адміністрації В’ячеслав Авраменко,голова Новоград- Волинської районної ради Артур Загривий , Новоград-Волинський міський голова Микола Боровець, голови Брониківської ТГ - Надія Залевська, Ярунської ТГ - Сергій Романюк, Піщівської ТГ - Андрій Радулевич, Стриївської ТГ – Віктор Гончарук (заступник голови), Чижівської ТГ - Аркадій Ратушнюк, голова профспілкового комітету КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМО» Костянтин Шнайдер та помічник депутата обласної ради Віктора Мельника подякували медикам за їхню сумлінну і важку щоденну працю та побажали міцного здоров’я, родинного затишку, достатку і тепла.

З нагоди професійного свята кращих працівників галузі охорони здоров’я відзначено почесними грамотами, подяками та вітальними листами обласної та районної державних адміністрацій, районної, міської та сільських рад, грошовими винагородами, подарунками та квітами. Під час урочистого дійства приємним подарунком для присутніх став святковий концерт від творчих колективів та аматорів народного мистецтва.