Сердечно вітаю вас із професійним святом — Днем фермера!

Завдяки вашим невтомним рукам, життєвій мудрості й багаторічному досвіду в Україні зеленіють поля, наливаються плоди в садах, у хлівах не переводиться худоба.

Своєю працею ви не лише зберігаєте українське село як осередок сільського господарства, а й примножуєте вітчизняну економіку. Саме тому фермерство завжди заслуговувало й заслуговуватиме найвищу народну повагу.

Щиро дякую вам за любов до рідної землі, за терпіння і витримку, за збереження споконвічних фермерських традицій українців!

Нехай земля завжди віддячує вам щедрими врожаями, а лагідне сонечко й вчасні дощі будуть помічниками у такій нелегкій і копіткій праці.

Міцного здоров'я, родинного щастя, успіхів і благополуччя в реалізації всіх планів!

Зі святом!