Жителькам Ярунської громади Указом Президента України Карплюк Ользі та Камінській Олесі  за материнську самовідданість, зразкове виховання дітей, забезпечення умов для їх розвитку присвоєно почесні звання «Мати-героїня».

Вітаємо Вас з отриманням почесного звання, яке є державним визнанням Вашої материнської самовідданості, любові та турботи, що Ви вкладаєте в своїх дітей. Дякуємо за Ваш подвиг, за те, що виховуєте своїх дітей гідними людьми.

Мати-героїня — державна нагорода України — почесне звання, що надається Президентом України жінкам, які народили та виховали до восьмирічного віку п’ятьох і більше дітей, у тому числі дітей, усиновлених у встановленому законодавством порядку, з врахуванням вагомого особистого внеску у виховання дітей у сім’ї, створення сприятливих умов для здобуття дітьми освіти, розвитку творчих здібностей дітей, формування високих духовних і моральних якостей.