У суботу 10 липня 2021 р. за підтримки керівництва Ярунської ОТГ та небайдужим жителям громади було проведено футбольний турнір на вшанування пам’яті , керівника ВСФТ " Колос " - Василя Федоровича Вознюка .

Дата: 11.07.2021 09:25

Спортивне дійство розпочалося з поминальної хвилини мовчання .

Продовжився захід товариським турніром на місцевому стадіоні, де всіх учасників об’єднала справжня чоловіча дружба, пам‘ять і повага до великого спортивного ентузіаста. За призові місця турніру змагались дві команди : ФК “Ярунь ” (ветерани) - ФК “Авангард ”( ветерани) Новоград-Волинський .

Під час змагань до усіх присутніх звернувся голова Ярунської об’єднаної територіальної громади Сергій Романюк . Він зазначив , що В.Ф.Вознюк був людиною , котра дуже любила спорт та зуміла багато зробити для розвитку спорту в нашому районі . На завершення свого виступу очільник громади побажав усім гравцям вдалих стартів, легкості й перемоги.

Футбольний матч завершився дружньою нічиєю з рахунком 1 :1 . У серії післяматчевих пенальті переможцем виявились господарі , рахунок 4 : 2 , тим самим залишивши кубок в Яруні .

Одразу після закінчення гри відбулась урочиста церемонія нагородження команд-призерів. Переможців та учасників змагань нагородили кубками та медалями .