Вітаємо з Днем народження депутата Житомирської обласної ради Олександра Ющенка!

Дата: 12.07.2021 13:45

Шановний Олександр Миколайович! З нагоди такого чудового свята прийміть  найщиріші вітання та побажання здійснення всіх планів та задумів! Бажаю, щоб підґрунтям щасливого життя і плідної роботи було міцне здоров’я, а віра, надія та любов завжди були вірними супутниками на Вашому життєвому шляху.
Нехай Вас ніколи не покидають оптимізм, удача, стійкість духу в нелегкому повсякденному житті, а професійний досвід буде надійним поводирем у складних справах в ім’я процвітання та розвитку громад Житомирської області.

Впевнені, що людська шана є і буде подякою за плідну працю, чуйність, людяність, бажання та уміння творити добро!

З повагою та найкращими побажаннями
Голова Ярунської громади Сергій РоманюкФото без опису