Оголошення про проведення конкурсу на посаду головного спеціаліста відділу освіти, сім’ї, молоді, спорту, культури і туризму Ярунської сільської ради

Дата: 01.07.2021 09:50

ОГОЛОШЕННЯ

про проведення конкурсу на посаду головного спеціаліста відділу освіти, сім’ї, молоді, спорту, культури і туризму Ярунської сільської ради.

Відділ освіти, сім’ї, молоді, спорту, культури і туризму Ярунської сільської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу освіти, сім’ї, молоді, спорту, культури і туризму Ярунської сільської ради Новоград-Волинського району Житомирської області.

Вимоги до кандидатів на посаду головного спеціаліста відділу:

• громадянство України,
  • вища педагогічна освіта  не нижче ступеня спеціаліста,
  •  вільне володіння державною мовою,
  • стаж роботи  в органах державної влади, в органах місцевого самоврядування або стаж роботи у сфері освіти  не менше 5років.

При проведенні конкурсу здійснюється іспит кандидатів на заміщення вакантних посад.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до відділу освіти, сім’ї, молоді, спорту, культури і туризму Ярунської сільської ради. (вул. Миру, 13, с. Ярунь, Новоград-Волинського району, Житомирської області) наступні документи:

–    заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника зі встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби;
–    заповнену особову картку (форма П-2ДС) з відповідними додатками;
–    2 фотокартки розміром 4 х 6 см.;
–    копії документів про освіту;
–    декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2020 рік (надається у вигляді роздрукованого примірника заповненої декларації на офіційному вебсайті НАЗК);
–    копію паспорта громадянина України;
–    копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номера;
–    письмову згоду на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
–    військовий квиток (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);
–    довідка про допуск до державної таємниці (у разі наявності).
–    копію трудової книжки.

Документи приймаються конкурсною комісією протягом 30 днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсу з 01.07.2021 р. по 01.08.2021 р. Конкурс відбудеться о 10:00 год. 09.08.2021 року.

Додаткову інформацію щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці, переліку питань для перевірки знання законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень, тощо можна отримати звернувшись у відділу освіти, сім’ї, молоді, спорту, культури і туризму Ярунської сільської ради.