Шановні працівники будівельної галузі!!!

Дата: 08.08.2021 12:55

Щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем будівельника!
Це свято людей, самовіддана праця яких викликає всенародну вдячність. Ви представники мирної й творчої професії, яка завжди була й залишається однією із самих шанованих і почесних. Будівельники – це творці, люди, які покликані приносити радість, щастя та задоволення оточуючим, розкіш домашнього затишку і побутового комфорту.
Неможливо сьогодні уявити розвиток держави без існування будівельної галузі, без простих людей будівельників. Адже ті, хто будує житло, лікарні, офіси, торговельні центри, дитячі майданчики, забезпечують надійну основу для подальшого розвитку суспільства.
Щиро бажаю вам миру, добра, злагоди і поваги, впевненості у завтрашньому дні, наполегливості у досягненні своєї мети. Нехай  завжди оточують підтримка близьких людей та любов, а праця приносить вам радість і достаток, людям – затишок зручних осель, а Україні – процвітання.
З повагою, голова Ярунської ОТГ  -
Сергій Романюк.Фото без опису