Сьогодні, 19 серпня, православна церква відзначає Преображення Господнє.

Дата: 19.08.2021 08:45

Згідно із християнською традицією, Преображення Господнє - це свято, встановлене на згадку про велику подію з життя Ісуса Христа, коли він, здійснивши половину свого земного служіння і достатньо довівши свою божественність вченнями та чудесами, вирішив ще особливим чином показати учням славу свого Божества.
У народі це Свято часто також називають Яблучний Спас. Старі люди казали: «Прийшов Спас – йде літо від нас!»
Дійсно, сонце ще яскраво світить і на дворі ще справжнє літо, однак день вже став помітно меншим, а вранці та ввечері вже відчувається легкий подих осені …
За старовинним звичаєм у цей день освячуються яблука, виноград та інші фрукти, а також мед, що символізує подяку людей Богові за отримані від Нього дари природи.
Тож вітаю Вас з цим знаменним святом і нехай в Вашому житті панує мир, спокій і добро!
Нехай горе і нещастя обходять стороною Ваш дім!
Нехай з нами буде зажди Господь Бог!
Та, щоб у це світле Свято Преображення Ваше життя також преобразилося на краще !!!
З повагою голова Ярунської громади  Сергій Романюк