Дата: 20.08.2021 12:50

«Живі» державні символи створили на Новоград-Волинщині

Садиби лісгоспів та лісництв Житомирського обласного управління лісового та мисливського господартва не лише завжди впорядковані, доглянуті та мають охайний вигляд здебільшого вони облаштовані настільки оригінально, що туди приходять та приїздять на фотосесії.

Нерідко біля адмінбудівель можна побачити і «живі» символи нашої держави: здебільного це державний Герб тризуб, висаджений із декоративних кущів.

Лісівники особливо пишаються такими витворами. Отож і доглядають за ними особливо ретельно.

З нагоди 20-річчя Акту проголошення незалежності України, колектив Ігнатпільського лісництва Овруцького держлісгоспу за ініціативи лісничого В'ячеслава Шваба створив герб-тризуб, котрий нині окрасою садиби. Роком пізніше з нагоди 20-річчя затвердження Верховною Радою Малого Герба України тризуба, колектив Овруцького лісництва за ініціативи тодішнього лісничого Олександра Кончаківського висадили герб-тризуб. На теперішній час він має розміри 410 см на 690 см.

Тризуб із самшиту прикрашає подвір'я Зеремлянського лісництва Баранівського держлісгоспу. Його стоврили працівники лісництва ще в 2005 році. Схему розробив працівник лісгоспу пенсіонер Юрій Куцан.

Велетенським тризубом розмірами 6 м на 8 м пишаються лісівники з Ярунського лісництва Новоград-Волинського держлісгоспу. Композицію вони доповнили ще й жовто-блакитним стягом.Фото без опису