День пам'яті захисників України — пам'ятний день в Україні, який відзначають 29 серпня.

Дата: 29.08.2021 10:00

Він приурочений пам'яті захисників, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.
 Символікою цього дня є квітка соняшника, адже у серпні 2014 року на полях саме із цією рослиною полягло багато українських воїнів.  Наприкінці серпня 2014 року після запеклих боїв бійці сил АТО потрапили в оточення під Іловайськом Донецької області. Російські військові обстріляли коридор, яким за домовленістю мали виходити українські бійці. За офіційними даними, навколо Іловайська і в самому місті загинули 366 українських бійців, близько 450 отримали поранення, 300 потрапили в полон, 84 досі вважаються зниклими безвісти.

Відважні українські воїни стали символом гідності, кожен з них вчинив подвиг, повставши проти насилля та несправедливості, віддавши життя за нову, відроджену Україну.  Згадаймо кожного, хто віддав своє життя за Україну, хто сьогодні боронить нашу державу в зоні проведення АТО та ООС. Нехай свічка пам’яті не згасне в наших серцях за загиблими героями, нашими земляками - жителями Ярунської ОТГ , а саме: Веремійчуком Романом , Сівашовим Владиславом , Півоварчуком Сергієм , Сахнюком Богданом , Поліщуком  Юрієм, Степанюком Володимирем , Бойком Володимирем .

Молитвою, добрим словом, згадайте усіх Героїв, які боролися і віддали життя за долю України і наше майбутнє.

Низький уклін і подяка воїнам, які захищали рідну землю!

Честь і слава Героям!
       Вічна та світла їм пам’ять!Фото без опису