Житомирська область, Новоград-Волинський район

Як мало потрібно дітям для щастя та радості, інколи й нам дорослим слід про це пам'ятати - і вчитися знову радіти кожному подарованому моменту.

Дата: 31.08.2021 16:15

Сьогодні з дітками були запрошені до майстер-класу з прикрашання солодких пряників в "Моє Улюблене Манго".

Дітям неймовірно сподобалося. Адже окрім проведеного майстер-класу, скуштували смачну піцу, пораділи безтурботній атмосфері та повезли додому солодкі гостинці для своїх рідних.

Найбільшим компліментом було питання: "А Ви привезете нас сюди ще?"

Хочеться подякувати Савчук Світлані Іванівні за дану благодійність, за щасливий блиск в погляді діток, за можливість подарувати нові позитивні емоції! Дякую колективу за щирість та гостинність!

Від Ярунської громади бажаємо Вам міцного здоров'я, Божого благословення в кожній днині, натхнення та затишку в кожній миті!