День знань у Ярунській громаді

Дата: 01.09.2021 15:20

Сьогодні, 1 вересня, у всіх 7-ми школах Ярунської громади відбулись урочисті заходи, зібравши в один яскравий візерунок різнобарвні вишиванки, квіти, кульки та стрічки, і, звичайно, найщиріші в світі дитячі посмішки та схвильовані обличя батьків і педагогів.

Ні з чим не зрівняна радість - бачити дітей щасливими в рідній країні. Хтось з них прийшов до рідної альма-матер вдруге, втретє…ну а хтось – востаннє чи вперше.

Впевнені, що зерна науки зростуть у юних душах урожаєм мудрості та натхнення. Нехай світлим, радісним і плідним буде кожен день, кожен крок.