Житомирська область, Новоград-Волинський район

Шановні працівники фізичної культури, тренери, ветерани галузі, спортсмени, шанувальники і уболівальники спорту!

Дата: 11.09.2021 10:51

Щиро вітаю Вас з Днем фізичної культури і спорту!
   Відомо, що заняття фізкультурою загартовують не тільки тіло, а й дух людини, допомагають розвивати такі якості, як воля, цілеспрямованість, наполегливість, почуття товариства, благородство. Отож немає жодного сумніву, що лише здоровий спосіб життя сприяє здійсненню багатьох добрих справ, подальшому розвитку найкращих традицій рідного краю. На території нашої громади зростає популярність масової фізичної культури, примножуються багаті спортивні традиції, а спортсмени гідно представляють нашу громаду на спортивних аренах.
  Нехай для кожного з Вас фізкультура і спорт стануть союзниками, принесуть радість і енергію, відчуття вічної молодості.
 Бажаю всім міцного здоров’я, успіхів, наполегливості та перемог! Нехай щастить усім, хто присвятив своє життя спорту, популяризації та розвитку сфери фізичної культури.

З повагою,
Сільський голова      -                                                Сергій Романюк .