Благодійність завжди була властива українському народу. Це ще раз підтвердив депутат міської ради Ігор Олейник, котрий надав благодійну допомогу - картини для шкіл, підставки для взуття, дитячі намети, ванночки та канцелярію для дитячих садочків. Дуже приємно жити і працювати з людьми, які вболівають за розвиток  громади. Поки такі люди живуть і працюють, то буде жити і наша нація українців.

Від Ярунської територіальної громади висловлюємо Вам, шановний Ігор Олександрович, щиру вдячність за цю безкорисну допомогу нашій громаді.

Добрі справи не залишаються непоміченими – вони як маяки світять тим, хто чекає допомоги. Упевнені, що Ваш приклад показовий і для інших благодійників. Надаючи допомогу в цей нелегкий для всіх нас час, Ви даруєте не просто матеріальні цінності, а даєте надію, що разом ми подолаємо будь-які негаразди.

Нехай Ваша доброта і щедрість повернуться до Вас сторицею. Бажаємо Вам усіляких гараздів, здоров’я, процвітання і побільше тепла у Вашому життєвому шляху. Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю в рамках підтримки нашої громади.