У Ярунському ДНЗ було проведено Тиждень безпеки

Дата: 25.11.2021 14:20

Директор, вихователі та пожежники провели тематичні заняття, різні види ігор з елементами безпеки життя, конкурси та аналіз небезпечних ситуацій для вихованців. Діти були в захваті від майстер-класу, який провели працівники стлужби порятунку.

Вихованці старшої групи інсценували казку "Вовк і семеро козенят на новий лад", в якій показали правила поведінки дітей в той час, коли батьків немає вдома. Метою даної постановки є ознайомлення дітей з правилами поведінки вдома; закріплення навичок поведінки під час пожежі; розвиток творчих здібностей, вміння входити в образ;

виховання обачності, обережності та товариськості.

Для середньої групи була проведена сюжетно – рольова гра «Сміливі пожежники», метою якої стало розширення уявлення дітей про роботу пожежників, швидкої допомоги та їх необхідності.;виховання дисциплінованості, прагнення зберегти своє здоров’я , бажання турбуватися про життя людей, повагу та інтерес до професії пожежника.