14 грудня в Україні відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС - День ліквідатора.

Дата: 14.12.2021 20:10

Аварія, що сталася в квітні 1986 року на четвертому енергоблоці Чорнобильської атомної електростанції стала однією з найбільших катастроф в історії людства. Це лихо набуло глобального характеру, залишило незагоєну рану на землі України і в серці її народу. Це    лихо, до якого ніхто не був готовий,  яке розділило нашу історію на ДО і ПІСЛЯ.
        Саме ліквідатори першими взяли на себе приборкання радіаційної стихії, саме вони, пройшли через усі кола ядерного пекла, саме вони  ціною свого здоров’я та, навіть , життя врятували нашу зелену планету від ядерної загрози.
     Ми не маємо права забувати про самопожертву ліквідаторів! Ми не маємо права забувати про загиблих! Світла їм  пам’ять !
Шановні ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС!
     Висловлюємо щиру подяку за Ваш неоціненний подвиг, героїзм і мужність. Ви відважно кинулися до боротьби  аби усунути наслідки аварії, не чекаючи ні нагород, ні відзнак, почасти навіть не усвідомлюючи усієї небезпеки, на яку наражалися.
    Ми у невідплатному боргу перед Вами.
    Саме завдячуючи Вашій самовіданній праці у зоні зараження,  ми маємо усе те, що зветься одним словом - ЖИТТЯ! Низький Вам за це уклін.
   Шановні ліквідатори! Щиро бажаю усім міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру, добра й злагоди. Хай завжди поруч з Вами буде людська подяка за Ваші добрі справи!

З повагою , Ярунський
сільський голова  - Сергій Романюк.