Робота з людьми – це завжди непросто і завжди відповідально. А стояти на чолі громади – особливо. Адже вирішувати щодня доводиться безліч найрізноманітніших проблем різного масштабу.

Сергій Вікторович, завдяки Вашій наполегливості громада пульсує, розвивається, але попереду – великі перспективи. Впевнені, Вашого ентузіазму, професіоналізму, послідовності, сил і енергії вистачить для втілення в життя наймасштабніших планів.

Нехай все задумане збувається, всі плани втілюються, нехай Ярунська територіальна громада  з кожним днем стає все кращою, а її жителі відчувають себе впевненими в завтрашньому дні! Нехай кожен новий день буде щедрим для перемог, багатим для добрих звісток, радісних подій, особистих досягнень і благородних справ.

Продовжуйте в такому ж ритмі успішно керувати і вести нашу громаду до процвітання, вміло обходячи всі бурі і підводні камені.

Нехай ваша праця завжди буде високо оцінена, а робота приносить задоволення.

Міцного Вам здоров’я, щастя, радості, невичерпного оптимізму, бадьорості духу, удачі, миру і благополуччя!

З повагою, Виконавчий комітет Ярунської сільської ради.