Мали за честь бути запрошеними в "Моє Улюблене Манго". Цікаві конкурси, танці, вітання Діда Мороза, Снігуроньки, смачна піца та солодкі подарунки.

Дата: 05.01.2022 20:45

Якщо дійсно щиро прагнеш подарувати радість іншому, то все неодмінно вдасться. Сьогодні, завдяки Савчук Світлані Іванівні, вдалось додати трішки більше хороших емоцій діткам нашої Ярунської громади.

Хочеться, щоб кожна дитина в нашій державі отримувала любов, увагу та піклування дорослих, тож і ми, дорослі, маємо докладати зусиль, щоб їх дитинство було щасливим і безхмарним.

Величезне спасибі Савчук Світлані Іванівні та колективу кафе "Манго" за таку теплу гостинність, за подароване тепло.

Нехай добро, подароване Вами, повертається сторицею. Міцного здоров'я, натхнення та Божого благословіння

До нових зустрічей