В Україні створили брошуру з практичними порадами, як діяти у разі надзвичайної ситуації або війни

Дата: 11.02.2022 08:16

Брошура «У разі надзвичайної ситуації або війни» — стислий посібник з порадами, як захистити себе під час небезпечних подій.

Вона корисна як для того, щоб ознайомитися з порадами заздалегідь, так і щоби швидко зосередитись на головному й не розгубитись у момент небезпеки.

Брошура враховує міжнародний та український досвід, зокрема набутий за сім років гібридної агресії та окупації РФ. Вона містить практичні поради для людей, які опинилися у зоні бойових дій: наприклад, як підготувати «тривожну валізу», що робити під час обстрілів.

Крім того, посібник вперше містить поради з інформаційної безпеки, щоб вберегтися від потоків небезпечної дезінформації, особливо в кризові моменти.

Брошура «У разі надзвичайної ситуації або війни» доступна за посиланням

Брошура розроблена Центром стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки при МКІП України у співпраці з Державною службою України з надзвичайних ситуацій, Міністерством оборони України, Апаратом Головнокомандувача ЗСУ та громадськими організаціями.