Шановна моя  родино Ярунської ОТГ!

Дата: 24.04.2022 09:00

Щиро вітаю Вас з найвеличнішим святом - з Днем Світлого Христового Воскресіння!

У мирний час за доброю українською традицією ми у цей день відвідували храми, зустрічались з родиною, друзями за святковим столом. Але одна страшна ніч лютня  змінила нас, змінила нашу свідомість, змінила Україну.

Наразі наша держава та її громадяни переживають чи не найважчий період в новітній історії – війну, яку розпочала росія проти України. Але ми переконані, що вистоїмо.

Від щирого серця бажаю Вам і вашим родинам віри в наші Збройні сили та наших захисників, миру українській землі та Божого благословення!

Нехай цей Великдень стане духовним джерелом, з якого ми черпатимемо віру в краще завтра і нашу Перемогу!

ХРИСТОС ВОСКРЕС!