Субсидії на неопалювальний сезон призначать АВТОМАТИЧНО.

Дата: 11.05.2022 06:00

Житлові субсидії та пільги на неопалювальний сезон з травня поточного року будуть перепризначені для всіх одержувачів, які отримували житлову субсидію в опалювальному періоді 2021/22 років АВТОМАТИЧНО.

«Уряд ухвалив розроблене Мінсоцполітики рішення, яке зміцнює захист права на отримання житлових субсидій та пільг, забезпечує їх безперебійне призначення, нарахування та виплату у квітні та протягом неопалювального сезону 2022 року».

Таке перепризначення буде здійснюватись на підставі інформації, наявної в органах соціального захисту населення з оновленням даних про доходи осіб від ПФУ та ДПС