Щиро вітаємо з професійним святом – Днем медичного працівника!

Дата: 19.06.2022 07:35

Професія лікаря відповідальна і благородна, заслуговує на захоплення і повагу. Знання та вміння лікаря, який оберігає здоров’я, завжди цінується, адже у його руках найголовніше – людське життя.

Праця медика є вкрай важливою саме сьогодні, коли наша держава протистоїть російській агресії.

Від імені всієї громади найщирішу вдячність висловлюємо медичним працівникам, які не шкодуючи власного здоров’я, робили і роблять усе можливе й неможливе, аби зберегти найцінніше – життя. Дякуємо за вашу щоденну працю, щире і відкрите серце. Ви - справжні герої.

Щиро зичимо вам міцного здоров’я, перемоги та миру, добра, родинної злагоди, успіхів у вашій нелегкій роботі.