Не нехтуйте власною безпекою під час сигналу "Повітряна тривога"!

Дата: 15.07.2022 10:47

Україна щодня платить високу ціну за те, щоб наступні покоління жили у мирі й добробуті, тому важливо постійно докладати максимум зусиль, аби наблизити мирне майбутнє. Кожен українець здатний і мусить зробити щось для того, щоб наблизити той день, коли ворожі ракети не зможуть завдати нам шкоди і в Україні більше не лунатиме сигнал "Повітряна тривога".

Ми повинні бути обачними і обережними, коли є реальна загроза життю. Саме для цього працює система оповіщення. Дедалі більше людей сприймають її недостатньо відповідально, що становить неабияку загрозу.

Правила безпеки написані кров’ю, а нехтування цими правилами може мати незворотні наслідки.

З початку війни внаслідок ворожих атак зруйновано більше 1000 житлових будинків, лікарень, закладів освіти та об’єктів критичної інфраструктури. Кількість загиблих серед цивільного населення сягає майже 3 тисячі людей.

Ми вкотре нагадуємо громадськості про необхідність дотримуватись порядку дій при сигналі "Повітряна тривога" та спускатися у найближче укриття. Не давайте ворогу шансу збільшити кількість жертв цієї війни – дбайте про свою безпеку і наближайте нашу спільну Перемогу!Фото без опису