Навчальні заклади можуть подати заявку на безкоштовне встановлення Wi-Fi у своїх укриттях

Дата: 08.08.2022 08:15

Фото без описуБезкоштовне встановлення Wi-Fi в укриттях навчальних закладів!

Українські дитсадки, школи, профтехи, коледжі та університети БЕЗОПЛАТНО можуть отримати роутери та необхідну техніку для підключення до швидкісного інтернету в укриттях.

Для цього представники закладів освіти мають подати заявку через онлайн-форму http://bit.ly/3zz9jxT

«Укриття в закладах освіти – основна вимога для очного навчання в умовах війни. Щоб знизити рівень стресу під час повітряної тривоги, потрібно забезпечити належні умови в укриттях. Наявність інтернету є однією з них. – коментує Перший заступник Начальника ОВА Наталя Заболотна. –  Діти є надвразливими у воєнний час, тому ми маємо допомогти їм відчути себе комфортно та продовжувати робити звичні речі. Міністерство освіти та науки разом з Міністерство цифрової трансформації України спільно над цим працюють! Вже готуються до передачі та встановлення перші роутери та модеми для закладів освіти».