Загартоване покоління!

Дата: 01.09.2022 14:10

В умовах повномасштабної війни поновлення навчання в школах є справжнім викликом для освітян, школярів та батьків.

На порозі нового навчального року Україна все ще у війні – війні з окупантом, який має на меті знищити українську націю. Запорука нашого майбутнього – захист і освіта наших дітей. Бо саме якісна освіта може укріпити їхнє відчуття і розуміння української ідентичності та підготувати до успішного творення власного життя, власної родини і своєї країни.

1 вересня – свято завжди було сповнене лише світлими та теплими спогадами про перший дзвоник, вчителів, квіти та нових друзів. То нехай же і цього року, у яких би умовах це свято не пройшло, ви зустрінете його щасливими. Нехай цей рік буде успішним, кожен день знаменується, може і маленькою, але перемогою, нехай отримані знання та навички відкривають нові двері до мрій, інтересів та рекордів.

Тому, незважаючи на війну, діти повинні вчитися.

Шановні вчителі, нехай ваша нелегка праця, наполегливість і старанність запалять у серцях учнів іскорку, з якої розгориться яскраве полум'я, що переросте у шалений вогонь працьовитості і допитливості, цілеспрямованості та ентузіазму. Нехай ваші учні застосовуватимуть набуті знання на добру справу розбудови нашої держави, зміцнення її економічної могутності та Перемоги!

Усім освітянам і батькам зичу на цьому шляху внутрішньої сили, стійкості, мудрості і взаєморозуміння!

Бережіть себе.

Слава Україні і нашим героям-захисникам!