З Днем фізичної культури та спорту України!

Дата: 10.09.2022 10:02

Шановні спортсмени, тренери, працівники організацій та установ фізичної культури і спорту, ветерани та шанувальники спорту!

Від щирого серця вітаємо Вас зі святом здорових, сильних та цілеспрямованих людей — Днем фізичної культури та спорту України!

Бажаємо всім спортсменам, тренерам, ветеранам спорту, вболівальникам і шанувальникам фізичного здоров’я і краси олімпійського довголіття, спортивних та життєвих перемог, плідної праці та успіхів у всіх звершеннях.

Зичимо нашим спортсменам високих здобутків та перемог у змаганнях на славу нашої громади і держави, щоб успіх наших чемпіонів був поштовхом для масового розвитку фізкультури і спорту у повсякденному житті людей та взірцем для підростаючого покоління.

Бажаємо всім Вам міцного здоров’я, добра і щастя, великої наполегливості та наснаги, удачі й підкорення нових спортивних висот в ім’я процвітання Ярунської територіальної громади та нашої країни!

З повагою — сільський голова Ярунської територіальної громади Сергій РОМАНЮК, виконавчий комітет та депутатський корпус