Звертаюся до жителів Житомирщини!

Дата: 19.10.2022 09:57

Зараз, а також протягом наступної доби, енергосистемі України, яка постраждала від варварських ударів росіян потрібна наша допомога. Разом з усіма українцями завтра, з 7:00 ранку до 23:00 вечора необхідно дотримуватись режиму жорсткої економії електроенергії.

Це необхідно для того, щоб ремонті бригади змогли перепід'єднати пошкоджені ділянки до резервних джерел живлення. Для цього слід максимально скоротити використання потужних електроприладів: прасок, бойлерів, обігрівачів, пральних та посудомийних машин, електрочайників та іншої побутової техніки.

Місцевим органам влади потрібно максимально скоротити використання електроенергії для вуличного освітлення, електротранспорту.

Бізнес та підприємці – зайва ілюмінація на вітринах та рекламних вивісках зараз – це не привертання уваги покупців, а допомога ворогу, який хоче зруйнувати нашу енергосистему.

Тож гуртуймося задля допомоги один одному та нашій країні, споживаємо електроенергію економно та підтримуємо цим наші ремонтні бригади. Ми обов’язково встоїмо, відновимо енергосистему та переможемо!

Голова Житомирської ОВА - Віталій Бунечко .