Приємно, коли у найбільш скрутні часи українці не залишаються сам-на-сам зі своєю бідою.

Дата: 25.10.2022 12:10

Від початку повномасштабної війни за активної підтримки команди ЮНІСЕФ,  голови обласної військової адміністрації Віталія Бунечка  та ГО «Ін ТАЧ Юкрейн Фундейшн»  отримали вже двічі гуманітарну допомогу у вигляді засобів гігієни для внутрішньо переміщених осіб з дітьми та для родин, які знаходяться в складних життєвих обставинах.

Війна в Україні створює безпосередню і зростаючу загрозу життю та добробуту наших громадян. ЮНІСЕФ та його партнери працюють на місцях в Україні та сусідніх країнах, надаючи дітям та їхнім сім’ям гуманітарну допомогу, зокрема підтримку у сфері захисту дітей, водопостачання та санітарії, охорони здоров’я, харчування та освіти.

Гуманітарна допомога надана Ярунській громаді, допоможе якісно та швидко покращити потреби людей, які чекають на допомогу.

Дякуємо, що є такі люди, які щиро допомагають тим, хто опинився в складних життєвих обставинах і потребує підтримки.

Надаючи допомогу в цей нелегкий для всіх нас час, Ви даруєте не просто матеріальні цінності, а даєте надію, що разом ми подолаємо будь-які негаразди.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису