За сприяння голови Житомирської обласної військової адміністрації Віталія Бунечка та ГО «In Touch Ukraine Foundation» Ярунська громада отримала чергову партію гуманітарної допомоги від Дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ.

Дата: 11.11.2022 12:35

Гігієнічні набори передано на потреби сімей, котрі перебувають на обліку як такі, що опинилися в складних життєвих обставинах, родинам внутрішньо переміщених осіб, а також родинам, у яких виховуються діти з інвалідністю.

Також громада отримала каністри для води (1000л.), гігієнічні набори та набори першої необхідності, які стануть в пригоді під час перебування в укритті. Ця допомога  передана на потреби навчальних закладів територіальної громади.

Додатково отримані три набори для людей з особливими потребами.

Від усієї Ярунської громади, від кожного мешканця – дякуємо.

Дякуємо Рябой Олегу Івановичу за координацію та доставку багаторазової допомоги.

В складний час військової агресії в Україні  ця допомога є надзвичайно важлива.

Дякуємо за співпрацю!!!

Все буде Україна!