Чи зміниться ціна на електроенергію в Україні?

Дата: 23.11.2022 11:51

Вартість електроенергії в Україні не зміниться. Будь-які заяви про здорожчання є інформаційними атаками ворога.

Щонайменше до 31 березня 2023 року тарифи на електроенергію для українців переглядати не будуть. Подальші плани буде затверджено урядом лише напередодні зазначеної дати.

Про це 24 листопада заявив постачальник електроенергії.

Розповсюдження інформації про зміну тарифу на електроенергію для населення є свідомим фейком і частиною інформаційних атак ворога. Ціни для населення залишаються незмінними відповідно до постанови Кабміну.

Українці, як і раніше, платитимуть по 1,44 грн/кВт за годину за весь спожитий обсяг до 250 кВт за годину на місяць та по 1,68 грн за кВт за годину при споживанні понад 250 кВт за годину.

Водночас, ціни для бізнесу можуть коливатися залежно від зміни розміру їх складових. Так, ціни для малих непобутових споживачів (електроустановки яких приєднані до мереж із договірною потужністю до 50 кВт) формуються відповідно до методики НКРЕКП. Така ціна включає: вартість купівлі електроенергії на ринках + тариф на послуги оператора системи розподілу + тариф послуги оператора системи передачі + тариф постачальника універсальної послуги.