Щороку у четверту суботу листопада Україна прихиляємо коліна перед мільйонами жертв Голодомору 1932-1933 років.

Дата: 26.11.2022 08:58

90 років тому українців хотіли винищити голодом. Загубили мільйони життів. Цілими сім’ями, цілими селами вимирали люди страшною, лютою і повільною смертю - від голоду.

Тож сьогодні біля пам’ятного знаку жертвам Голодомору вшанували пам’ять мільйонів співвітчизників, померлих від голоду, хвилиною мовчання та покладанням квітів.

Нині рашисти переслідують ту саму мету – геноцид Українського народу. За дев’ять місяців повномасштабної війни ми побачили, що країна-агресор хоче знищити нашу ідентичність, культуру та мову.

Щоб запобігти повторенню таких трагедій і злочинів минулого, маємо берегти пам’ять про тих, хто став жертвою, та боротися проти тих, хто продовжує злочини проти людства.