Сьогодні завітали до діток переселенців та діток, які знаходяться в складних життєвих обставинах волонтери "Ангели радості".

Дата: 26.11.2022 20:18

Розважальні конкурси як для дітей, так і для батьків, веселі ігри, вітання осінніх іменинників, кенді-бар з солоденьким, розпис прапору вдячності для передачі нашим захисним... І НЕЙМОВІРНО ЩАСЛИВІ ПОГЛЯДИ ДІТОК.

Що є приємним для дитини? Звичайно турбота та любов батьків, підтримка та розуміння вчителів, дружба однолітків.Але надзвичайно приємно, коли про дітей піклуються небайдужі люди.

По закінченню свята сім'ї отримали продуктові набори від Карітас-Спес -Житомир.

Дякуємо волонтерам за подаровані тепло і любов дитячим серцям, дякуємо за безліч подарованих приємних вражень та гарних емоцій дітям та дорослим.

PS. Найцінніше бачити наших дітей щасливими! Вони варті тільки найкращого! А найкраще – це життя у вільній, незалежній, мирній державі на ім'я Україна!

Відео звіт заходу